Aktualności

Cennik produktów Forbet na 2021 rok

15-10-2020

Szeroki wachlarz dostępnych kolorów i różnorodność kształtów, powierzchni oraz wzorów kostki brukowej stwarzają nieograniczone możliwości kształtowania wyjątkowych przestrzeni. Chcielibyśmy, aby prezentowane koncepcje zastosowań produktów marki Forbet stały się dla Państwa inspiracją w kreowaniu własnego krajobrazu. Gwarantujemy Państwu środki i narzędzia do realizacji celów o stworzeniu wyjątkowego otoczenia.

Powierzchnia płukana. Dwuwarstwowe kostki brukowe z licem ze szlachetnego kruszywa naturalnego. W specjalnym procesie technologicznym, łączącym najlepsze surowce oraz kruszywa takie jak marmur, granit czy bazalt, uzyskuje się produkt do złudzenia przypominający kamień naturalny. Jednocześnie powierzchnia kostki jest równa i funkcjonalna. Wyroby wykonane z kostki płukanej cechują się wyjątkową estetyką. Ponadto szorstka faktura warstwy licowej tworzy antypoślizgową płaszczyznę, która w przypadku opadów śniegu lub deszczu pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo. Zapraszamy do zapoznania się z dostępną kolekcją kostki brukowej z lini Grys.

Powierzchnia multikolor.  Kostka brukowa o estetyce betonowych nawierzchni, gdzie w dużym stopniu przesądza kolorystyka. W procesie łączenia odpowiednio zabarwionych mieszanek betonowych powstaje cała paleta niepowtarzalnych melanży i przejść tonalnych. MULTICOLOR to także doskonałe połączenie jakości i funkcjonalności. Są bardzo dobrym wyborem dla nawierzchni regularnie używanych. Dzięki różnorodności kolorystycznej, kostki brukowe zapewniają bardzo elegancki i intrygujący efekt finalny, niezależnie od stylu aranżacji. Zapraszamy do zapoznania się z dostępną kolekcją kostki brukowej z linii Multikolor.

Powierzchnia standard. Modne, stylowe i jednocześnie funkcjonalne produkty, które pozwolą na kreowanie nawierzchni o czystej formie surowego betonu lub zdecydowanych barwach, od żółtej do brązowej. W obszarach współczesnej architektury coraz częściej pojawiają się elementy betonowe. Tworzą designerskie rozwiązania w przestrzeniach o minimalistycznym lub industrialnym charakterze. Są także estetycznym dodatkiem do rozwiązań klasycznych lub innych, gdzie nasycenie dużą ilością kolorów lub form wymaga stonowania całości aranżacji. Zapraszamy do zapoznania się z dostępną kolekcją kostki brukowej z linii Standard.

Galanteria betonowa. Doskonałym uzupełnieniem dla produktów dedykowanych nawierzchni ogrodowej jest galanteria betonowa. W tej kolekcji wyróżniamy szereg elementów palisadowych, modułowe rozwiązania dla schodów i murków oporowych, czy też zróżnicowane wielkości i kształty obrzeży. Duża ilość form, zróżnicowane faktury i szeroki zakres kolorystyczny pozwolą na dostosowanie produktów do każdej przestrzeni ogrodowej lub przemysłowej. Dzięki zastosowaniu galanterii betonowej w postaci małej architektury, sprawi, że otoczenie wokół  stanie się niepowtarzalna i unikatowa. Zapraszamy do zapoznania się z dostępną ofertą galanterii  betonowych.

Dodatkowo gwarantujemy długi okres użytkowania dzięki wysokiej jakości produktów i świadczonych usług. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą marki Forbet i życzymy satysfakcji z korzystania z naszych produktów.

Pliki do pobrania